Als operatieassistent ga je werken in ons moderne OK-complex in Zutphen. Daar werken wij met ±220 mensen aan kwalitatief hoogstaande zorg. Onze operatiekamers zijn uitgerust met de meest moderne apparatuur. Vrijwel alle specialismen, met uitzondering van cardio- en neurochirurgie, zijn bij ons aanwezig.
Als operatieassistent ben je de steun en toeverlaat van de chirurg. Jouw verantwoordelijkheden bestaan uit het assisteren, instrumenteren en omlopen bij ingrepen op de operatiekamer. Door de topklinische zorg die wij leveren en de daarbij behorende laag-midden- en hoog complexe ingrepen, krijg je te maken met veel uitdagingen en verantwoordelijkheden. Binnen ons team hebben wij ook een aantal overstijgende taken te verdelen. Zo kun je bijvoorbeeld specialisme oudste of werkbegeleider worden.
Fase 1 Korte screening
Eerst checken we op basis van je reactie of je aan alle Vereisten voldoet.
Is dit helemaal op orde? Top, dan ga je naar de 2e fase.
Fase 2 Kwalificatie
We maken een overzicht van alle reacties direct na sluitingsdatum. We kijken dan naar de gunningscriteria én naar de verhouding tussen ervaring en je uurtarief.
Hebben we nog een vraag of is er iets nog niet helemaal duidelijk?
Geen punt, we nemen dan gewoon even contact met je op.
Fase 3 Voorstel & kennismaking
Samen met de opdrachtgever wordt besloten wie er worden uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek. We informeren je natuurlijk direct als je wordt uitgenodigd en plannen in overleg een afspraak in.
Fase 4 Opdracht
Gefeliciteerd! Je hebt de opdracht!
De overeenkomst wordt getekend en je gaat via Professional Partners aan de slag.
Let op dat je CV nooit langer mag zijn dan 5 pagina’s. Dat houdt het wel zo overzichtelijk. Hierin moet duidelijk naar voren komen dat jij de juiste professional bent voor deze interim opdracht.
Wil je je reactie extra kracht bij zetten? Stuur dan ook minimaal 2 referenties mee of schrijf een pakkende motivatiebrief. Ga je aan de slag als interim professional via Professional Partners, dan vragen we ook altijd om een VOG die nooit ouder mag zijn dan 6 maanden.
Heb je nog vragen aan ons? Neem dan even contact op met {{owner}} of met het servicecentrum van Professional Partners via 088 031 3535.
Of wil je eerst nog wat meer weten?
088 031 35 00
recruitment@professionalpartners.nl